Jdeme do finále!

Před náma je zhruba posledních 48 hodin, než hra vypukne. Už se hrozně těšíme a  zveřejňujeme poslední informace:

Všechny registrované týmy jsou k vidění zde. Všem také byla s dostatečným předstihem zaslána obálka s instrukcemi. Pokud by se tak nějakým nedopatřením nestalo, ozvi se neprodleně na email!

Harmonogram akce i jak se k nám dostanete nalezneš v sekci Informace.

Parkování aut

Neparkuj prosím přímo na parkovišti DBCB či v jeho těsném okolí, tento prostor potřebujeme využít pro vlastní potřebu. Zaparkuj proto dle pokynů organizačního týmu na louce naproti nádrže.

Velvyslanectví budou vypadat následovně:

V Ratiboři se jedná o starou faru (klubovnu) u kostela, označení velvyslanectví bude viset na plotě, pokračujte proto až do budovy, kde budou velvyslankyně sídit.

Na Bludném si velvyslankyně nedaleko velkého stromu postaví stan, který bude taktéž označen.

Na Lázech budou velvyslankyně pracovat z parádního terénního bouráku, při dobrém počasí z místního turistického posezení, taktéž označeného českou vlajkou a nápisem velvyslanectví.

Nabídka bufetu

V sobotu po ukončení hry bude v DBCB k dispozici bufet v kuchyni DBCB. Z teplého jídla můžeme nabídnou kyselicu, dále hot dogy, hranolky, pečené kuřátko s rýží či chlebem. Pro veg strávníky nabízíme čočkovou polévku a zeleninový kuskus.

Natočit ti k tomu můžeme kofolu nebo uvařit čaj či kafčo. Jen tak na chuť si taky můžeš  vybrat něco z čokoládek, tyčinek, bonbónů nebo brambůrků. Vše za lidové ceny, takže kdo dřív přijde, dá si přesně co chce.

Úschovna věcí a spaní

Šatna bude přímo v DBCB (označíme šipkami kde). Zájemci o spaní nechť se hlásí organizačnímu týmu v sídle hlavního štábu.

Souřadnice vraku

Cha! Tak tady už si musíš poradit sám, my už jsme vše potřebné sdělili… 😀

Nezbývá než všem popřát hodně zdaru! Pokud se budeš potřebovat na cokoliv zeptat, bude Ti na místě k dispozici organizační tým v modrých tričkách. A nezapomeň doma lékarničku, určitě poteče hodně krve…

TÝDEN DO UZAVŘENÍ REGISTRACE!

Hlásím, že dimenze času stále působí na naše bytí. Píše se pátek 23. června 2017, tedy přesně týden – 7 dní do uzavření registrace, včetně příjmu registračních poplatků.
Několik posledních míst je stále volných, ale na místě je rychlé jednání. Všem REGistrovaným >>> hoďte zelenou (OK) šéfové!
Tak ať se vám v těch vedrech nezadřou motory!
Dobrodružství ZDAR!

Prodloužení registrace do 30. 6. 2017

POZOR POZOR!

Ač se nám řady rozrůstají, zaslechli jsme, že jsou i tací, kteří si přispali a registrovat se nestihli. Prodlužujeme tedy termín registrace do konce aktuálního měsíce, takže 30. 6. je s konečnou platností poslední termín přijetí registrace i poplatku. NEVÁHEJ A NAPRAV, CO JSI NESTIHL.

 

A pro všechny přihlášené – nezapomeňte rozsvítit zelenou!

(REG.) >>> (OK)

čas se nám krátí!

Tričko až domů!

Nestihl sis koupit letošní super Help tričko? Nevadí! Stále máš možnost to napravit a tím nás zároveň podpořit. Trika máme k dispozici v hnědé barvě ve velikostech S, M, L a XL. Cena za kus 250 Kč + poštovné, při objednávce více kusů možnost slevy. Své objednávky i jakékoliv dotazy piš na help@skauti.cz.  Díky!
POZOR! Trička jsou ve skutečnosti tmavší barvy (zhruba barva skautského šátku), takže potisk je BÍLÝ!
12023095_1645169485739605_68595502_nhědá