Jdeme do finále!

Před náma je zhruba posledních 48 hodin, než hra vypukne. Už se hrozně těšíme a  zveřejňujeme poslední informace:

Všechny registrované týmy jsou k vidění zde. Všem také byla s dostatečným předstihem zaslána obálka s instrukcemi. Pokud by se tak nějakým nedopatřením nestalo, ozvi se neprodleně na email!

Harmonogram akce i jak se k nám dostanete nalezneš v sekci Informace.

Parkování aut

Neparkuj prosím přímo na parkovišti DBCB či v jeho těsném okolí, tento prostor potřebujeme využít pro vlastní potřebu. Zaparkuj proto dle pokynů organizačního týmu na louce naproti nádrže.

Velvyslanectví budou vypadat následovně:

V Ratiboři se jedná o starou faru (klubovnu) u kostela, označení velvyslanectví bude viset na plotě, pokračujte proto až do budovy, kde budou velvyslankyně sídit.

Na Bludném si velvyslankyně nedaleko velkého stromu postaví stan, který bude taktéž označen.

Na Lázech budou velvyslankyně pracovat z parádního terénního bouráku, při dobrém počasí z místního turistického posezení, taktéž označeného českou vlajkou a nápisem velvyslanectví.

Nabídka bufetu

V sobotu po ukončení hry bude v DBCB k dispozici bufet v kuchyni DBCB. Z teplého jídla můžeme nabídnou kyselicu, dále hot dogy, hranolky, pečené kuřátko s rýží či chlebem. Pro veg strávníky nabízíme čočkovou polévku a zeleninový kuskus.

Natočit ti k tomu můžeme kofolu nebo uvařit čaj či kafčo. Jen tak na chuť si taky můžeš  vybrat něco z čokoládek, tyčinek, bonbónů nebo brambůrků. Vše za lidové ceny, takže kdo dřív přijde, dá si přesně co chce.

Úschovna věcí a spaní

Šatna bude přímo v DBCB (označíme šipkami kde). Zájemci o spaní nechť se hlásí organizačnímu týmu v sídle hlavního štábu.

Souřadnice vraku

Cha! Tak tady už si musíš poradit sám, my už jsme vše potřebné sdělili… 😀

Nezbývá než všem popřát hodně zdaru! Pokud se budeš potřebovat na cokoliv zeptat, bude Ti na místě k dispozici organizační tým v modrých tričkách. A nezapomeň doma lékarničku, určitě poteče hodně krve…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Kaja Mozisova. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *